';

LPGTECH wspiera młodych zdolnych !

RUGBY BIAŁYSTOK od dziś jest drużyną sponsorowaną przez LPGTECH ! Dlaczego?
Ponieważ mimo tego, iż INSTALACJE TECHa są w Naszej Firmie najważniejsze uważamy, że sport – zdrowa rywalizacja i fair play to nieodzowny element każdego biznesu.

Klub Sportowy: RUGBY BIAŁYSTOK jest jedynym klubem rugby działającym na Podlasiu.
W Białymstoku rugby zaczęło się rodzić w 2011 roku, gdzie kilku miłośników tej dyscypliny stworzyło podwaliny i przestrzeń dla aktualnie działającego klubu. RUGBY BIAŁYSTOK jako klub sportowy oficjalnie funkcjonuje od roku 2014 i zrzesza blisko 40 zawodników. Wtedy też pierwsze raz wystąpiliśmy w Mistrzostwach Polski Seniorów w Rugby 7. Do rozgrywek przystąpiło kilkadziesiąt drużyn i Mistrzem Polski została Lechia Gdańsk. Rugby Białystok w pierwszym swoim sezonie dotarło do Półfinału Mistrzostw Polski wywołując niemałą sensację.Aktualnie Rugby Białystok bierze udział w rozgrywkach rugby 7 i rugby union.

Poprzez nawiązanie współpracy z Rugby Białystok, LPGTECH realizuje program wsparcia sportu, którego celem jest m.in. wsparcie inicjatyw lokalnych na terenie działania LPGTECH, zwłaszcza poprzez promocję sportu wśród dzieci i młodzieży oraz ugruntowanie pozycji marki LPGTECH wśród jej klientów. Umowa będzie obowiązywała do końca grudnia 2017 r.

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply