';

RUSZA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program Lojalnościowa LPGTECH jest skierowany do Warsztatów z branży autogazu. Jeśli Twój zakład posiada naszą homologację – to działasz z Nami od dziś! Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszej Homologacji – nie ma problemu Nadamy ci Twój nic i hasło i startujesz w programie od dnia wysłania do Nas swojego zgłoszenia.

Warsztaty korzystające z homologacji LPGTECH już dziś mogą rejestrować swoje produkty w programie lojalnościowym. Jak? Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto homologacyjne i wejdziesz w zakładkę – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY!

Warsztaty, które nie korzystają jeszcze z naszej homologacji – wysyłają zapytanie na adres marketing@lpgtech.pl i w tym samym dniu w jakim poinformujesz Nas, że chcesz korzystać z benefitów i brać udział w programie – zakładamy Ci indywidualne konto!

Czy musisz korzystać z Naszej homologacji ażeby wziąć udział w programie lojalnościowym – NIE!

Każdy warsztat może kupować produkty TECH i zbierać punkty!

Program lojalnościowy ma nagrodzić warsztaty montujące TECHa. Nagrody to produkty marki TECH jak również inne niezbędne akcesoria do wyposażenia warsztatu, obsługi klientów, wyposażenie biura, domu czy sezonowe akcesoria umilające spędzanie wolnego czasu. Pomyśleliśmy również o waszym hobby – każdy warsztat będzie mógł indywidualne zgłosić chęć otrzymania specjalnej nagrody!

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply