';

LPGTECH NA TARGACH GASSHOW 2017

LPGTECH NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH GASSHOW 2017

GasShow to największa w Europie impreza targowa branży autogaz. Jej już VIII edycja odbyła się 7-8 kwietnia w Warszawskim centrum wystawienniczym. Jako globalny producent podzespołów i kompletnych instalacji autogazu nie mogło nas tam zabraknąć !

Zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów LPG/CNG, które pozwalają na dynamiczną, bezpieczną i ekonomiczną jazdę na autogazie. Kierowcy i montażyści już korzystający z produktów LPGTECH mogli porozmawiać z naszymi doradcami technicznymi i uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące montażu i konfiguracji instalacji gazowych.

Nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe oraz spotkaliśmy się z Partnerami z całego świata: m.in. Ukrainy, Gruzji, Kazachstanu, Grecji, Rumunii, Tajlandii, Rosji czy Czech. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne targi, w których będzie uczestniczyła Nasza Firma.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć warsztatowi Perfekt Auto Gaz z Warszawy, www.perfektautogaz.pl, który podjął się zagazowania Monster Trucka:)

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply